18125043Наталія МІЩЕРСЬКА

Всесвітньо відомий диригент Сільвіо Вілер, який збирав найбільші концертні зали в різних країнах, знову виступив у Мистецькому салоні КНУ імені Тараса Шевченка.
Тріумфальний виступ симфонічного оркестру «Золоті ворота Києва» під керівництвом маестро Сільвіо Вілера й цього разу зібрав переповнений зал шанувальників у стінах Університету.

Маестро відомий своєю вимогливістю до музикантів. Якось він відвідав Україну і навіть диригував оркестром під час двох оперних спектаклів у Дніпропетровську. ще тоді він високо оцінив мистецтво українських виконавців. У маестро Вілера виникла ідея створити в Україні оркестр, так би мовити, «під себе».
У 2012 році Сільвіо Вілер здійснив цей проект. Згодом, під час перебування в Києві, у маестро народилася й поетична назва оркестру – «Золоті ворота Києва».
У Мистецькому салоні КНУ Сільвіо Вілер виступає вже вчетверте. Він називає себе другом Університету, дає високу оцінку акустиці залу і емоціям, які отримує тут від шанувальників. А шанувальників, як і емоцій, було багато. Манера диригування Сільвіо Вілера вже сама по собі   – окремий маленький спектакль у великому музичному дійстві.
Обравши темою концерту іспанські мотиви, віртуози оркестру виконали твори Мануеля де Фальї, Х. Родріго, М. Глінки, М. Римського-Корсакова.
Вразили своєю майстерністю і солісти – заслужена артистка України Наталія Кравченко (фортепіано) та лауреат міжнародних конкурсів Борис Бєльський (гітара).
На наступний концерт маестро Вілера Університет чекатиме у травні цього року.