P1020911На початку жовтня відбувся семінар «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід в Україні», в якому взяли участь представники Міністерства освіти  і науки України, Вищої  дуальної школи Гера-Айзенахт (Німеччина), факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ, інституту математики НАН України та федерації  роботодавців України. Учасники проекту представили заключний звіт про виконання проекту «Дуальна освіта в діалозі».
Під час виконання проекту учасники ознайомилися із системою дуальної освіти в Німеччині.  Вона дозволяє поєднувати теоретичне та практичне навчання. Теоретичне навчання відбувається у ВНЗ, практичне – на підприємстві. Підприємство має пройти перевірку  на наявність відповідної бази для якісного навчання студентів. На початку навчання студент підписує договір із підприємством, на якому він проходитиме практичне навчання. Стипендію у цьому випадку сплачує підприємство.
На семінарі зі своїми пропозиціями та зауваженнями виступили представники факультету комп’ютерних наук та кібернетики доцент кафедри обчислювальної математики Анатолій Кузьмін, професор кафедри математичної інформатики Володимир Заславський та заступник декана Олена Кашпур.
Перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, який був присутній на семінарі, в своєму виступі підкреслив, що у новому Законі України «Про освіту» дуальна освіта є однією із форм здобуття освіти.