міністр на 2КНУ та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписали Меморандум про співробітництво за проектом «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього». Церемонія підписання відбулася під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з ректорами провідних університетів 3 червня 2019 року.

Основні завдання проекту: створення майданчика для взаємодії між Мінекономрозвитку та провідними університетами України для розвитку наукової роботи у сфері економіки та державних фінансів, створення кадрового резерву Міністерства, а також надання можливостей для здобуття досвіду студентами.
«Мінекономрозвитку потрібно мати постійну можливість отримувати креативні ідеї молоді в процесі підготовки державних рішень, так само як і надавати можливість молоді отримувати практичний досвід використання тих знань, які вони опановують у процесі навчання на практиці», – зазначив Степан Кубів, виступаючи під час зібрання.
До участі в проекті будуть запрошені студенти будь-якого року навчання економічних та фінансових спеціальностей, які демонструють успіхи в навчанні, зацікавлені брати участь у формуванні державної політики під час стажування в Мінекономрозвитку.
Раз на півроку студенти презентуватимуть свою роботу спеціально створеній для захисту робіт комісії Міністерства, до якої можуть бути запрошені представники бізнесу та державних інституцій. Результати досліджень публікуватимуться на сайті установи. Переможці програми отримуватимуть спеціальні сертифікати. Найкращі студенти-учасники матимуть можливість стажуватись у Мінекономрозвитку.
У свою чергу, Міністерство економічного розвитку і торгівлі отримає ґрунтовні та систематизовані дослідження на актуальні теми, що можуть бути використані при формуванні економічної політики держави, потенційно нових підготовлених та мотивованих кадрів із середовища молодих спеціалістів.