Овальний кабінет на 2-гуЛариса КІТ

Вони змагалися із сотнями найкращих школярів світу –  і перемогли. На кожну з міжнародних учнівських олімпіад  (з фізики, хімії, біології чи математики), які пройшли минулого літа у різних куточках планети, своїх національних переможців делегували десятки країн. 22 молодих українці вибороли 3 золотих, 9 срібних і 10 бронзових медалей таких змагань. Половина з переможців – обрали для подальшого навчання КНУ імені Тараса Шевченка.
Студентами фізичного факультету стали володар золотої медалі Міжнародної олімпіади з фізики Олександр Шумаєв та бронзової – Олександр Бугайко. Інститут високих технологій КНУ обрали переможці-хіміки Антон Ганапольський та Денис Бондаренко (срібні медалі), Гліб Разумков та Богдан Козіброда (бронзові нагороди), а також срібна призерка змагань з біології Тетяна Гусак. На факультеті комп’ютерних наук та кібернетики навчаються срібні призери Міжнародної олімпіади з математики Денис Пушкін і Нікіта Скібіцький, володар бронзової медалі Ярослав Ківва. ННЦ «Інститут біології та медицини» став alma-mater для бронзового призера Міжнародних змагань з біології Тимофія Сокольського.
Вони прекрасно розуміють, що перемоги тільки починаються в їхньому житті. «Думаю, я досягну успіху лише тоді, коли відчую, що зробив для людей щось важливе, –  поділився своїми міркуваннями Гліб Разумков. – Для мене справжній успіх – це коли під час вручення Нобелівської премії ти показуєш свій український паспорт». На думку Дениса Пушкіна, на олімпіадах чималу роль відіграє випадок, але перш за все – внутрішнє бажання перемогти.