IMG_20191209_130551_397У другому фінальному етапі V Міжнародної студентської олімпіади з психології «PsyОлімп-2019», що відбулася у Мінську, зустрілися 5 команд з Білорусі та України, серед яких були представники Білоруського державного університету, Гомельського державного університету ім. Ф. Скорини та Гродненського державного університету ім. Я. Купали. Україну на олімпіаді представляли студенти-психологи нашого Університету. До складу команди «Принцип гандікапа» увійшли студенти 4 курсу Олена Клюєва, Лідія Коротаєвська, Марина Тарасенко та Андрій Солонський і студенти 3 курсу Надія Садівнича та Володимир Волинець. Керівником та ідейним натхненником команди став доцент кафедри загальної психології Олександр Білоус.
За результатами першого етапу змагань наша команда посіла перше місце в номінації «Рішення психологічних кейсів». У фіналі олімпіади студенти мали змагатися не тільки в знаннях та ерудиції, а й у сценічній майстерності, командній згуртованості та креативності.
За результатами двох етапів команда КНУ «Принцип гандікапа» посіла ІІІ місце на Міжнародній психологічній олімпіаді та І місце у номінації «Ціна помилки». Усі переможці номінацій були нагороджені грамотами та цінними призами.