1919067778Центр комунікацій

Наприкінці минулого року КНУ імені Тараса Шевченка й АТ «Ощадбанк» підписали Меморандум про співпрацю задля запровадження й реалізації спільних проектів і програм. Одним із них стало відкриття 28 березня 2019 року у Головному корпусі Університету нової мультимедійної аудиторії, облаштованої за сприяння АТ «Ощадбанк».
– Відкриття такої аудиторії стане початком для створення мультимедійних класів в усіх навчальних підрозділах нашого Університету, адже запровадження новітніх технологій в освітній процес – це виклик сучасності. І символічно, що саме «Ощадбанк» започаткував цю програму, – зазначив ректор Леонід Губерський у своєму вітальному слові перед учасниками урочистої церемонії.
Також він наголосив, що співпраця між «Ощадбанком» та Університетом не обмежується лише благодійними акціями. Вона передбачає стажування наших студентів та викладачів у банківських структурах, а також співпрацю щодо проходження підвищення кваліфікації співробітниками «Ощадбанку» на базі тих факультетів, де готують спеціалістів, у яких зацікавлений банк (зокрема на базі Інституту післядипломної освіти, який має великий досвід у цій справі).
Заступник правління АТ «Ощадбанк» Антон Тютюн, відкриваючи аудиторію запевнив: «Сьогоднішня подія є непересічною для «Ощадбанку», адже маємо за честь співпрацювати з провідним університетом нашої держави. Ми сподіваємося, що ця аудиторія допоможе студентам якісніше здобувати освіту, а її відкриття стане початком нашого партнерства».
Smart-аудиторія – це інноваційний навчальний простір, який забезпечить можливість дистанційного обміну найкращими освітніми практиками, сприятиме проведенню інтерактивних лекцій, віддалених конференцій, семінарів і вебінарів.
Саме тут представники «Ощадбанку» й залучені тренери планують проводити навчання з поглиблення фінансової грамотності для студентів та викладачів КНУ.
Першу таку лекцію спеціалісти «Ощадбанку» провели відразу після відкриття аудиторії.