Центр комунікацій

Адміністрація, викладачі й студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка стали учасниками зустрічі-презентації проєкту «Цифровий університет SMART KNU», яка пройшла в Україно-китайському інноваційному центрі КНУ. Подія відбувалася за участі проректора Олександра Рожка, очільниці Інноваційного центру КНУ Світлани Березіної й GR-директора компанії Human Філіпа Штеренталя,.
– Керівництво Університету усвідомлює, що технології в глобалізованому світі змінюються й удосконалюються неймовірно швидко, – відзначив у своєму вітальному слові до учасників зустрічі Олександр Рожко. – КНУ як провідному закладові освіти України варто ставати за взірець для всіх українських ЗВО й миттєво реагувати на технологічні виклики повсякдення.
До розробки й наповнення цього освітнього smart-проєкту долучилися провідні спеціалісти компанії Human. Філіп Штеренталь окреслив ключові засади функціонування платформи Smart KNU, котра буде автоматизованою, гнучкою, інформативною й доступною водночас: «Освітній проєкт такого масштабу в Україні реалізовується вперше, ваш Університет справді виступає інноватором у реалізації таких глобальних smart-розробок. Саме тому ми будемо щонайперше орієнтуватися на запити всіх вас як користувачів інноваційної платформи «Цифровий університет SMART KNU».
На продовження зустрічі в Інноваційному центрі КНУ було проведено презентацію новітньої технології CamTouch, яку провів учасник стартап-команди, третьокурсник економічного факультету Максим Задніпренко. Юнак представив можливості використання в освітньому процесі інтерактивного сенсорного модулю CamTouch, що є портативним пристроєм, здатним перетворювати будь-яку поверхню (зображення з проектора, телевізор, навіть голограму) на інтерактивну дошку, щоб керувати нею за допомогою спеціальних стилусів.
Наприкінці зустрічі проректор Олександр Рожко вручав сертифікати найактивнішим учасникам циклу тренінгів «Quick start» із використання новітніх технологій навчання для застосування на лекціях і практичних заняттях.