unnamed3Юридична клініка «Pro Bono»

Юридична клініка «Pro bonо» –  одна з перших юридичних клінік в Україні, створена у вересні 1995 року. На сьогодні юридична клініка є структурним підрозділом юридичного факультету Університету та виконує роль бази для практичного навчання та підвищення рівня знань, умінь і навичок студентів-правників.

Університет юних правознавців

Університет юних правознавців – соціальний освітньо-правовий проект, який започатковано на юридичному факультеті у 2014 р. Мета проекту – познайомити учнів 7-8 класів зі світом права та юридичним факультетом, допомогти їм у пошуку професії своєї мрії, навчити дітей умінню формулювати власну точку зору та розширити їхній кругозір. Юні студенти упродовж навчального року мають змогу відвідати дванадцять тематичних лекцій, у межах яких лектори – студенти старших курсів – разом із викладачами юридичного факультету в ігровій та цікавій для дитячого сприйняття формі знайомлять їх з основними галузями українського права, правами та обов’язками підлітків, а також розповідають про основи юридичної професії. Школярі отримують робочі зошити та студентський квиток. А по завершенню навчання – диплом юного правознавця.
Університет юних правознавців гостинно відкриває свої двері не лише для учнів м. Києва, але і для школярів з інших міст України. Так, у 2016-2017 навчальному році майже 100 учнів із Вінницької, Херсонської та Чернівецької областей пройшли навчання у стінах юридичного факультету. Загалом у проекті взяли участь понад 500 школярів.

Благодійна діяльність

«Чужої  біди не буває».  Під таким гаслом живуть студенти юридичного факультету та щодня діляться своєю добротою та теплом із тими, хто цього потребує, будь-то діти-сироти, люди похилого віку чи тварини.
На юридичному факультеті часто проводяться благодійні акції: конкурси, аукціони, квести, ігри. Виручені кошти йдуть на благодійну допомогу дитячому будинку «Надія», притулку для тварин «Сіріус», ветеранам війни та праці – колишнім працівникам юридичного факультету.