Олена Гордієнко,
Канівський природний
заповідник

Канівський природний заповідник розпочав співпрацю з екоклубом «Green Kaniv», заснованим учнями 9-А класу середньої школи №4 м.Канів під керівництвом М.  Волинець та О. Гавури.
Учнівський екоклуб створений у рамках польсько-українського проекту під назвою «Наша спільна екосправа», за яким школярі України та Польщі співпрацюватимуть із місцевими заповідниками та обмінюватимуться досвідом з вирішення екологічних проблем. Також щомісяця українською та англійською мовами виходитиме друком інформаційний бюлетень «Екологічний вісник».
Члени екоклубів обох країн ведуть роз’яснювальну роботу серед школярів та мешканців рідного міста, організовують екологічні екскурсії, флешмоби і навіть уроки-ековистави для наймолодших. Така робота дуже допомагає працівникам заповідників.
КанівНещодавно учасники екоклубу завітали до Канівського природного заповідника. Гості познайомилися з його співробітниками, пройшлися екологічною стежкою, побачили знамениті Канівські гори, заповідний ліс, відвідали з екскурсією Музей природи.
Не обійшлося і без знайомства з роботою метеомайданчика: школярі не тільки побачили метеоприлади, а й навчилися вимірювати температуру ґрунту, відносну вологість та інші метеорологічні показники, проводити розрахунки, заносити їх до таблиці спостережень.
Після зустрічі керівники клубу спільно з працівниками заповідника склали перспективний план поширення екологічних знань серед мешканців міста та району, проведення спільних екологічних акцій.