sportКафедра фізичного виховання
та спорту Навчально-спортивного комплексу

Поки студенти відпочивали після сесії і насолоджувалися канікулами, викладачі Університету мали нагоду перевірити свої фізичні сили у спортивних заходах, що їх щорічно проводить кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу. Упродовж канікул тривала Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу, в рамках якої проводилися змагання з баскетболу, бадмінтону, волейболу, настільного тенісу, футзалу.
Команда викладачів географічного факультету стала переможницею в змаганнях з баскетболу, на другому місці команда викладачів кафедри фізичного виховання та спорту, третє місце посіла збірна команда викладачів факультету комп’ютерних наук та кібернетики і механіко-математичного факультетів. А от у волейбольних баталіях перемогу святкувала команда викладачів кафедри фізичного виховання та спорту.
Завершальним акордом Спартакіади серед професорсько-викладацького складу стали змагання з футзалу. Перемогу у турнірі святкувала збірна команда викладачів факультету психології та філософського факультету «Зірка». Друге місце посіла команда кафедри фізичного виховання та спорту. На третьому місці – збірна команда викладачів факультетів комп’ютерних наук та кібернетики, механіко-математичного, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.