БоринецьВідзначив своє 70-ліття Станіслав Якович Боринець – відомий економіст, Заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, професор кафедри фінансів економічного факультету.

У 1972 році він з відзнакою закінчив економічний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Навчався в аспірантурі та успішно захистив кандидатську дисертацію.

Після закінчення університету працював на кафедрі політичної економії гуманітарних факультетів на посадах асистента, старшого викладача, доцента.

З вересня 1992 року С.Я.Боринець працює на кафедрі фінансів, грошового обігу  та кредиту (з грудня 2009 р.  – на кафедрі фінансів) на посадах доцента, професора. У березні 2000 року рішенням Атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання  професора.

Одночасно з 1979 року був деканом  по роботі з іноземними студентами, аспірантами і стажистами Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, з 1992 року – заступником проректора університету, директором Центру підготовки іноземних громадян, з 1994 по 2009 рр. – заступником проректора-директора Інституту міжнародних відносин КНУ, керівником Центру підготовки іноземних громадян.

Загальний стаж науково-педагогічної роботи Станіслава Яковича – понад 40 років. Він опублікував 117 наукових та навчально-методичних праць, серед них кілька одноосібних підручників з грифом Міністерства освіти і науки України. Нещодавно Вчена рада економічного факультету рекомендувала до видання його новий підручник «Теорія та практика світових фінансів».

Станіслав Якович активно працює з молодими науковцями, під його керівництвом захищено одинадцять кандидатських дисертацій.

С. Я.Боринець за сумлінну і чесну працю має ряд відзнак і грамот. Він – «Заслужений працівник освіти України», «Відмінник освіти України», його шанують і колеги, і студенти.

Станіславе Яковичу! Колектив кафедри сердечно вітає Вас з  ювілеєм, бажає невичерпних творчих сил,  міцного здоров’я та дальших перемог на життєвих стежинах. Нехай доля шле Вам щастя, міцне здоров’я та достаток! Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів!

Колеги, співробітники, студенти

економічного факультету