appleschool180408

А. ПРИСЯЖНЮК, магістрантка біологічного факультету:

-Я закінчувала магістратуру в Університеті Ноттінгема у Великій Британії. Поїхала туди за урядовою програмою навчання у провідних вищих навчальних закладах за кордоном. У Ноттінгемі мала змогу працювати в лабораторіях з високотехнологічним обладнанням, що дозволило проводити експерименти на високому рівні. У нашому університеті є практика – їздити за кордон у відрядження, навчатися там нових технологій, методик і потім впроваджувати їх у нас. Вважаю, що це добре для розвитку науки в Україні.

Молодшим товаришам побажала б натхнення, а також не сидіти й не чекати з моря погоди. Будьте активними, можливості є завжди, було б бажання ними скористатись.

Т.ФИЛИПЧЕНКО, студентка 3 курсу економічного факультету, відмінниця навчання:

- Вважаю себе однією з найкращих студенток університету, займаюся науковою роботою (тема вагома, до мене в Україні за неї мало хто брався), пишу вірші, малюю картини. Усіма силами намагаюся підвищити рівень освіти, науки й культури в нашій країні. Сьогодні є різні можливості, але працювати хочу в Україні. Бажаю студентам натхнення, різних надбань, а також спільними зусиллями розвивати нашу країну.