КОЛАЖ-1Правила прийому до КНУ імені Тараса Шевченка на 2019 рік затверджено й оприлюднено на сторінці Приймальної комісії КНУ: vstup.univ.kiev.ua
Основні умови цьогорічної вступної кампанії залишилися незмінними: для вступу на бакалаврат абітурієнт може подавати 7 заяв на 4 спеціальності. Зберігається система вступу за пріоритетами, за загальним широким конкурсом по всій Україні.
Вступники до магістратури на спеціальності «Право» і «Міжнародне право» складають єдиний вступний іспит із іноземної мови, а також єдине фахове вступне випробування зі спеціальності та загальних правничих компетентностей. Вступники до магістратури інших спеціальностей та галузей знань складають єдиний вступний іспит із іноземної мови.
Щорічно серед наших вступників – переможці та призери міжнародних олімпіад. Переконані, що й цього року КНУ оберуть найталановитіші.
– Це для нас дуже важливо, адже програма нашого Університету достатньо складна, – наголошує проректор Володимир Бугров. – Ми очікуємо найкраще підготовлених абітурієнтів, здатних її опановувати. Незмінним гаслом нашої діяльності залишається «Саме звідси починається успіх».

Про алгоритм вступної кампанії – 2019 покроково – на с. 6.