На базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». На конкурс надійшло 67 робіт із 41 ЗВО України. До складу галузевої конкурсної комісії, очолюваної ректором Леонідом Губерським, увійшли 24 провідних науково-педагогічних працівники з 13 університетів України.
На 2 етап ІІ туру галузева конкурсна комісія відібрала 25 наукових робіт, авторів яких запросили на підсумкову науково-практичну конференцію на економічному факультеті. Усі доповідачі презентували результати своїх досліджень (у т.ч. за допомогою Skype-зв’язку), відповіли на запитання та взяли участь у дискусії. За результатами роботи галузевої конкурсної комісії дипломи 1-3 ступенів отримали 18 наукових робіт. Дипломи 1 ступеня вибороли студенти КНУ імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Чернігівського національного технологічного університету. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм творчої наснаги, нових перемог і професійного зростання!
* * *

В Інституті міжнародних відносин пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Конкурсна комісія прорецензувала 65 студентських наукових робіт, що надійшли з 36 університетів 18 міст України. Для участі в підсумковій науково-практичній конференції запросили 16 студентів.
За результатами виступів на конференції та на підставі голосування членів галузевої конкурсної комісії її голова, директор ІМВ Валерій Копійка, вручив дипломи першого ступеня  Святославу Маліброді (Національний університет «Львівська політехніка»), Олександру Воліку (ІМВ КНУ) і Тетяні Тананайко (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана). Дві студентки нашого Університету отримали дипломи ІІ ступеня: Анна Вакарова (ІМВ) та Марина Опрощенко (економічний факультет).
Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо творчої наснаги, професійного вдосконалення та нових перемог, а охочим взяти участь у конкурсі 2018/19 н.р., який також відбудеться у нашому Університеті, уже зараз варто обирати майбутню актуальну тематику наукових досліджень!