Відбулася презентація нової програми стажування студентів спеціальності «туризм» кафедри країнознавства та туризму географічного факультету.

Програму літньої виробничої практики презентували директор з сервісу та якості обслуговування  одного з провідних туроператорів Туреччини «Kilit Global Tours» пан Сезгін Акпінар та завідувач кафедри країнознавства та туризму професор О.О.Любицева.

Уже понад п’ять років студенти цієї кафедри проходять стажування в Анталії на посадах трансферменів, екскурсоводів, офіс-менеджерів, рецепціоністів, готельних гідів тощо на підставі постійної угоди між кафедрою та туроператорською компанією. До речі, туристична компанія «Kilit Global Tours» об’єднує діяльність туроператорів «Teztour» та «Biblio Globus», які вже багато років обслуговують українських туристів.

Після презентації відбулася відбіркова співбесіда представників туроператора зі студентами, які виявили бажання пройти стажування в компанії в літній сезон цього року.  Панові Сезгіну в організації співбесіди допомагали співробітники кафедри та випускники минулого року, які сьогодні працюють у київському представництві компанії.

Інформація про стажування й співбесіду, розміщена на сайті лабораторії геоінформації і туризму кафедри та сайті туроператорської компанії, зацікавила студентів не тільки нашого університету, а й студентів профільних кафедр інших провідних ВНЗ країни. Співбесіду разом із нашими студентами виявили бажання пройти студенти з Харкова, Луганська, Запоріжжя, Одеси, Чернігова, Черкас, Івано-Франківська, Ужгорода та інших міст.

Відібрані за результатами співбесіди студенти, з якими буде укладено контракти на проведення виробничої практики на відповідних посадах, наприкінці семестру поїдуть на стажування.