на 5-ту біологиМарія БОНДАРЕНКО,
ННЦ «Інститут біології та медицини»

Зняти навчальне відео непросто. А коли тема – анатомія, то й поготів. Однак із цим відмінно впоралися студенти напряму «Медицина» у нашому ННЦ «Інститут біології та медицини». Аби заохотити їх до поглибленого вивчення такої складної й напрочуд важливої дисципліни, як анатомія, кафедра фундаментальної медицини оголосила конкурс на найкраще навчальне відео з анатомії. Понад 100 студентів профільного напряму долучилися до створення власного відеоконтенту. У результаті відзнято 27 навчальних роликів, з яких суворе журі обрало 6 найкращих.
Переможців нагороджували під час святкування Дня ННЦ «Інститут біології та медицини». Актова зала Інституту післядипломної освіти, де проходили урочистості, була вщент заповнена студентами, викладачами й гостями. Тут прозвучало чимало добрих слів на адресу інститутської родини ННЦ, а конкурс талантів не залишив байдужим нікого з присутніх. Вручали й нагороди – у тому числі й конкурсу навчального відео. Перемогу на англомовній програмі святкували першокурсники 13-ї групи та другокурсники 11-ї. Україномовні студенти 1 курсу 2-ї групи напряму «Медицина» підійшли до конкурсу творчо і креативно, за що також отримали подяку.
Мовної різниці ніхто не відчував. Зала, заповнена студентами різних національностей, однаково жваво підспівувала й пісні Вакарчука, і журливій арабській мелодії у виконанні Алі Голсанама.