У Литовському СейміДо Сейму Литовської Республіки завітала група студентів Інституту міжнародних відносин КНУ, які беруть участь у Єврошколі «Литва: історія успішного вибору», організованій громадською організацією «Європейський вибір».

У рамках відвідування найвищого законодавчого органу Литви студенти ознайомилися з досвідом Литовської Республіки в головуванні у Раді ЄС, яке вперше відбулося в історії країни.
Голова офісу європейської інформації Сейму Литви Донатас Гегергіс розповів учасникам зустрічі про функції та діяльність литовського парламенту, зокрема в контексті європейської інтеграції Литви. Також студенти дізналися про становлення й розвиток європейського парламентаризму.
Українським студентам був запропонований екскурсійний тур приміщеннями Сейму Литви й кожен мав можливість побачити й відчути, де і як працюють парламентарі.
Сейм Литовської Республіки є вищим законодавчим органом у державі й налічує 141 члена, які обираються на 4-річний термін. Близько половини членів парламенту обираються в індивідуальних округах, друга частина– на основі загальнонаціональної пропорційної системи. Для того, щоб бути представленою в парламенті, кожна партія має набрати на виборах національного рівня не менше 5%, а виборчий блок із кількох партій – не менше 7%.