На кафедрі видавничої справи та редагування Інституту журналістики працювали над проектом “Мій університет” – 7 годин для видавничої підготовки та друку.
Саме такий час був визначений для створення готового видання. Спочатку автори – студенти й викладачі кафедри — писали есе, потім магістри другого року навчання редагували, третьокурсники верстали, а керували роботою викладачі. Символом результативної творчої праці стали яблука й горіхи — плоди й зерна Університету.
Співпраця викладачів і студентів в одному проекті та особлива виробнича атмосфера дали змогу редакторам-початківцям побачити процес зсередини і створити повноцінний видавничий продукт. У роботі над книжкою студенти продемонстрували належний рівень професійних навичок, а викладачі виявили проблемні місця, над якими варто працювати.
Книга журналістівВасиль Теремко, завідувач кафедри видавничої справи та редагування: «Сподіваюся, проект не залишиться в стінах Інституту, а вийде за межі університету. Можливо, ми започаткуємо серію. Хочеться, щоб ідея проекту отримала логічний розвиток».
Нагадаємо, що це вже третій книжковий проект студентів та викладачів. Попередньо були створені видання «Мій Шевченко» та «Моя книга».

 

Ольга НІКОЛАЙЧУК,

студентка 2 курсу магістратури
Фото Ірини Демченко