photo3lП’ятнадцятеро  студентів, які спеціалізуються з соціальної журналістики та реклами, разом із викладачем К. С. Шендеровським та директором В. В. Різуном побували в Лондоні. В аеропорту Ґетвік їх зустріла Ірина Пиртко, керівник Міжнародної освітньо–культурної асоціації в Англії та відповідальна за семінар–тренінг “Інноваційні технології в розвитку журналістики. Форми і методи впливу медій на розв’язання соціальних проблем”.

Відкриття семінару–тренінгу відбулося в London Metropolitan University. З вітальним словом виступили Ірина Пиртко, академічний лідер факультету соціальних наук та гуманітарних справ Крістофер Лейн і представник Національної спілки журналістів Британії Френсіс Реферті. Після цього відбулася розмова про права та етичні засади діяльності журналістів. Участь у ній взяли всі учасники семінару.

Цього ж дня студентів прийняв Надзвичайний і Повноважний посолУкраїни у Великій Британії Володимир Хандогій. Понад годину розмова йшла про те, як вирішуються соціальні проблеми в Англії, участь у цьому процесі мас–медій та про взаємостосунки Британії з Україною.

Студенти побували в музеї науки, національній британській бібліотеці, зустрічалися  з британськими журналістами, взяли участь у семінарі на БіБіСі тощо.