unnamed4Практична підготовка студентів

Юридична освіта була би неповноцінною без якісної практичної підготовки. Тому практична підготовка студентів є органічною частиною навчального процесу на юридичному факультеті.
Практична підготовка розпочинається вже з 2 курсу ОР «Бакалавр», коли студентів направляють до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування – зокрема, до Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій або місцевих державних адміністрацій за місцем проживання. На 3 курсі ОР «Бакалавр» студенти практикуються в судах (зокрема, у Верховному суді України, Вищому адміністративному суді, Вищому господарському суді, Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних та кримінальних справ), а на 4 курсі – в органах прокуратури.
Студенти ОР «Магістр» проходять переддипломну практику. Її місце визначається тематикою магістерського дослідження. Для студентів публічно-правових спеціалізацій це органи державної влади, правозахисні організації, судові установи. Для студентів-приватників – юридичні фірми, адвокатські об’єднання,  юридичні служби компаній та корпорацій. Під час переддипломної практики студенти систематизують набуті теоретичні знання, відточують навички, збирають практичний матеріал для магістерської роботи.

Студентський парламент

На юридичному факультеті активно діє студентський парламент (СПЮФ), який об’єднує активну, творчу та небайдужу молодь. Крім виконання основної функції – представництва інтересів молоді в усіх сферах освітньої діяльності – студентський парламент юридичного факультету знаменитий своїми творчими студіями, серед яких: вокальна студія, поетична студія, хореографічна студія, музична студія, театральна студія, спортивний департамент.