ПавловСумна звістка про дочасно обірване життя облетіла рідних, близьких, друзів. 14 грудня у віці 53 років пішов із життя Павлов Олег Данилович – відомий фольклорист, педагог, кандидат філологічних наук, доцент кафедри фольклористики, чуйна і добра людина, турботливий син, люблячий чоловік.

Студенти-філологи пам‘ятатимуть його блискучі лекції з «Поетики українських народних магічно-заклинальних текстів», «Світового епосу», «Етнопсихології» та ін. Писати курсову чи дипломну роботу під керівництвом Олега Даниловича було завжди великою честю для студентів. Для багатьох зі студентських лав і до останніх днів він був близьким порадником, розрадником і наставником. Дарував радість спілкування, учив цінувати і любити життя, бути терплячим, пробачати образи і вірити в людські чесноти. Бо сам Олег Данилович був уособленням цих найкращих чеснот, прикладом життєлюбства та людяності, відповідальності перед світом за право називатися Людиною та Педагогом.

Олег Данилович народився 03.03.1960 в с.Новоочаків на Миколаївщині. Закінчив у 1986 р. відділення української  мови і літератури філологічного факультету Київського університету. Працював у alma mater з 1995 року асистентом, доцентом кафедри фольклористики. Фольклорист, фахівець у галузі дослідження українських замовлянь. Вивчав питання їх походження, класифікації, структури, поетики, функцій, сугестивного впливу, езотеричного характеру. Був автором низки наукових статей, укладачем програм навчальних курсів з етнопедагогіки та етнопсихології, автором роману «Уроборос».

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті таким, яким він був: глибоко порядним, готовим поділити радість з іншими, справжнім громадянином.

Інститут філології