Цудзевич12 жовтня 2015 року на 77 році життя перестало битися серце доктора біологічних наук, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Бориса Олександровича Цудзевича.
Б. О. Цудзевич майже 50 років працював у Київському університеті, пройшов шлях від асистента до професора Навчально-наукового центру «Інститут біології». Його наукові дослідження були спрямовані на вивчення впливу іонізуючої радіації на організм людини й тварини, пошук високоефективних антипроменевих засобів. З перших днів аварії на ЧАЕС він брав участь у ліквідації її наслідків, використовуючи для підвищення загальної радіорезистентності працівників ЧАЕС винайдений ним препарат МІГІ-К.
Борис Олександрович підготував сотні кваліфікованих фахівців, у тому числі 8 кандидатів і 5 докторів біологічних наук.
Нагороджений орденом  «За заслуги» ІІІ ст., лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Премії  імені  Тараса Шевченка КНУ імені Тараса Шевченка, Першої премії Євразійської Асоціації  університетів,  відзнаки  Ярослава Мудрого в галузі науки і техніки.  Нагороджений  Пам’ятним  знаком  НАПН  «Ушинський К. Д.». Має почесне звання «Заслужений професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка», почесний ветеран м.Києва.
Висловлюючи глибоке співчуття родині, учням, друзям-ветеранам, колегам, ми збережемо світлу пам’ять навічно…

Ректорат, профком, Студпарламент,
ННЦ «Інститут біології»,
Рада ветеранів війни і праці університету