Шановні викладачі, співробітники, студенти,
аспіранти і докторанти!
Дорогі друзі!
Щиро вітаю всіх вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
2018 рік був непростим для нашої держави та університету. Триває неоголошена війна на Сході України, яка впливає на наш поступальний розвиток.
В цю нелегку годину колектив університету виявляє єдність та згуртованість, є активним учасником у всенародній боротьбі за збереження територіальної цілісності та суверенітету нашої держави. Університетська спільнота своєю невтомною працею розвиває вітчизняну освіту і науку, підносить культуру і духовність. Свідченням цього є стабільне поліпшення місця КНУ у світових університетських рейтингах.
Прийдешній 2019 рік буде для нас особливим – адже восени відзначатиметься 185-річчя університету. Переконаний, що і в ювілейному році матимемо якісні академічні здобутки, нові наукові результати, досягнення в розбудові матеріально-технічної бази, збагачення наших цінностей.
Зичу всім членам університетського колективу міцного здоров’я, довгих років життя, подальших звершень, щастя і добробуту! Нехай у наші оселі завітає радість, а на Українську землю прийде жаданий мир!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,
ректор Леонід Губерський