рек-2Шановні студенти, аспіранти, викладачі й співробітники
Університету, друзі та колеги!
У переддень новорічних свят звертаюся до вас не лише з привітаннями, а й зі словами вдячності за ту роботу, яку ми виконали всім колективом у році, що минає. Із приємністю і гордістю скажу: ми можемо пишатися результатами нашої праці.
Університет і цього року здолав усі перешкоди, які поставали на його шляху, і здобув хороші результати. Він залишається лідером вищої освіти в Україні і покращує свої позиції у світових рейтингах, до яких долучився 4 роки тому. Цього року ми підготували понад 6 тисяч бакалаврів і магістрів, у тому числі велику групу фахівців для зарубіжних країн. Натомість зарахували на 1 курс до бакалаврату і магістратури понад 8,5 тисяч молодих людей, у тому числі понад 350 іноземців. Конкурс при вступі до Університету цього року був найвищим серед усіх ВНЗ України. Ми пишаємося тим, що навчатися до нас приходять випускники шкіл із найвищими результатами ЗНО.
Звичайно, попереду в нас велика робота. Вимоги до випускників університету щороку зростають, це означає підвищення вимог і до нашого викладацького складу. Ми повинні нести студентам найновіші знання в різних галузях науки. Тоді наші випускники будуть конкурентоспроможними фахівцями на світовому ринку праці.
Дорогі мої друзі й колеги! Вітаючи всіх вас, хочу побажати всім доброго здоров’я, благополуччя й добробуту у ваших родинах. Бажаю, щоб всі діти радували батьків своїми успіхами і щоб у кожній оселі якомога швидше запанував мир і спокій. Слава Україні!
З Новим роком!
З Різдвом Христовим!

З повагою
та найкращими побажаннями,
ректор Леонід Губерський