логотип кіотоНаш Університет визначено одним із переможців у процедурі відбору ЗВО для участі в спільному з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) проекті «Вища освіта України». Коментує проректор Олександр Рожко:
– Проект охоплює ремонтні роботи на об’єктах державних закладів вищої освіти України задля підвищення їхньої енергоефективності. Оцінювання заявок здійснювалося на підставі критеріїв, визначених незалежними консультаційними компаніями CES Clean Energy Solutions та ІС consulenten Ukraine. Заплановані інвестиції в проект становлять понад 7 млн євро (226 304 600 грн). Фінансування відбуватиметься в рамках Етапу II Проекту «Вища освіта України» за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку (80% обсягу фінансування) та спеціального фонду університету (20% обсягу фінансування).
Проектом передбачено покращення енергоефективності у таких корпусах Університету: факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, фізичного та економічного факультетів, ННІ «Інститут геології»,факультету інформаційних технологій.
Університет і надалі братиме активну участь у міжнародних та вітчизняних проектах задля впровадження сучасних прогресивних технологій енергозбереження та реалізації пріоритетів Стратегії розвитку нашої Alma mater.