біоло-ВолонтАріна ПЄЧКА,
ННЦ «Інститут біології та медицини»
голова Студентського парламенту

Саме таке гасло має волонтерський рух, фундатором якого виступив Студентський парламент інституту.
– Люблячі батьки, школа, інститут біології та медицини, що став для нас другим домом, – ми завжди оточені увагою та піклуванням, – говорять студенти-учасники руху. – Легко жити, мріяти і працювати над здійсненням своїх мрій в оточенні уважних, дбайливих та люблячих людей. Однак скільки дітей і людей похилого віку позбавлені цього! Розпочатий Студпарламентом і активно підтриманий керівництвом інституту масштабний проект присвячений допомозі таким людям.
Волонтери організували справжнє свято в Ушомирській школі-інтернаті на День святого Миколая. Вони привезли дітям не лише одяг, медикаменти, книжки, іграшки, канцтовари та солодкі подарунки – вони привезли їм тепло своїх сердець. Дитячі очі просто світилися від щастя під час дружніх розмов. А скільки було запитань після розповіді про науку! І не лише розповіді: студенти показали дітям кілька нескладних, але цікавих дослідів. Звідусіль посипалися запитання: діти так захопилися, що довго не відпускали гостей назад до Києва.
До дня Святого Миколая спільно з Товариством Червоного Хреста України волонтери провели благодійну акцію зі збору речей (одягу, книжок, іграшок) для Макарівського дитячого будинку. Наступним пунктом відвідин став Дім малюка та Дім літніх людей у Славуті, що на Хмельниччині. За сприяння волонтерів – соціальних активістів міста Славута – частину зібраних речей роздали також дітям із неблагополучних родин, частину передали до організації, що допомагає самотнім мамам.
Не лише студенти (у тому числі й іноземні, що навчаються за освітньою програмою «Медицина»), а й викладачі ННЦ стали учасниками новоствореного волонтерського руху. Активну допомогу отримали й від досвідчених партнерів: магазину Good Wine – у поширенні інформації, Медичного Центру «Інститут Репродуктивної Медицини. Клініка професора Дахно» – у зборі речей. активно співпрацювали і сподіваємося на подальшу співпрацю із Товариством Червоного Хреста України: їхній довід, поради і конкретна допомога дозволяють грамотно спланувати свою діяльність. Студенти набули цінний досвід, однак чітко усвідомлюють, що мають іще багато чого навчитися. Але мета того варта. Віримо, що разом зможемо зробити цей світ трішечки кращим!