Exif_JPEG_420Таїса Кириленко,
доцент факультету психології

Сьогодні соціальна активність та зріла позиція в університетському житті об’єднала ветеранів навколо проекту «Турбота про всіх», адже надто важливою є потреба більш активного використання наукового й творчого потенціалу тих, хто має неоціненний досвід, знання і вміння, завдяки яким примножуються досягнення нашого славетного Університету.
Ветерани розглядають свою діяльність, за великим рахунком, як волонтерство, яке підтримують ректорат і профком Університету. Реалізується соціально-психологічна допомога: відвідування найстарших ветеранів, спілкування з учителями й наставниками, які вже не працюють, зустрічі, спільні урочисті заходи, екскурсії та поїздки. Виклики сьогодення сформували окремий волонтерський напрямок – допомога для АТО – військовим, їхнім сім’ям, переселенцям з Донбасу і Криму; участь у ініціативах зі створення реабілітаційних програм для співробітників Університету.
Використовуючи різні форми роботи, Рада ветеранів є тим містком, який поєднує молодше покоління зі своїми старшими колегами. ветеранам надсилають вітання з особистими, університетськими та державними святами, зокрема листівки від ректорату, профкому, Ради ветеранів та Студпарламенту, вручають ювілейні грамоти й подяки. хворим та одиноким ветеранам забезпечують адресну допомогу за ініціативи голів первинних ветеранських осередків спільно з адміністрацією і профкомом Університету.
З нагоди ювілею ветеранської організації хочеться щиро привітати всіх співробітників – ветеранів Університету – і побажати міцного здоров’я, наснаги, оптимізму й довголіття. Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому сяють очі, у думках панує злагода, а в країні завжди буде Мир.