futzal01У спортивному комплексі в рамках Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» відбувся турнір із футзалу серед команд професорсько-викладацького складу КНУ. У ньому взяли участь шість команд, які були розподілені на дві групи.
До групи «А» увійшли команди кафедри фізичного виховання та спорту, юридичного факультету та збірна команда геологічного й географічного факультетів.
До групи «В» увійшли команди ВІКНУ, збірна факультетів психології та філософського, збірна радіофізичного, механіко-математичного та факультету кібернетики.
Ігри проходили в безкомпромісній боротьбі.
У фіналі зустрілися команди кафедри фізичного виховання та збірна факультетів  психології й філософського. У напруженій боротьбі першою відкрила рахунок збірна психологів та філософів. Олександр Красновський поцілив у лівий верхній кут воріт, після чого ініціативніше стали діяти гравці команди кафедри фізичного виховання. Результатом був гол від найкращого бомбардира турніру Костянтина Сахарова  (кафедра фізичного виховання, 8 голів), який зрівняв рахунок у грі. На останніх секундах збірна психологів та філософів  отримала право на штрафний удар, який і вирішив долю зустрічі. Удар Віктора Терешка  виявився переможним для їхньої збірної, яка й посіла І місце в турнірі. Другою стала команда кафедри фізичного виховання, а бронзовим призером – команда юридичного факультету. Найкращим гравцем турніру визнано декана факультету психології Івана Данилюка.
Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання та спорту М.Давиденко.
Щиро бажаємо учасникам змагань нових перемог, а всім уболівальникам вдячні за підтримку своїх команд. Чекаємо на нові зустрічі на спортивних майданчиках!