01_2Тарас ПАНЧЕНКО,
факультет комп’ютерних наук та кібернетики

Хакатони – важлива подія в житті студентів, тут вони можуть познайомитися з представниками наукоємних компаній, які виступають експертами, а також дізнатися про актуальні задачі, що стоять перед реальним бізнесом. Команди-учасники хакатону розробляють нетривіальні програмні продукти (точніше – мінімальну життєздатну модель, адже змагання тривають зазвичай два дні), вирішуючи актуальні задачі на стику перспективних галузей та проривних технологій.
На нашому факультеті ініціативні групи Hackathon Expert спільно з ACM Ukrainian Chapter  провели вже кілька хакатонів: у травні – за тематикою e-Health, а на початку навчального року – змагання, присвячені залученню дівчат у STEM (у рамках ACM Women in Computing Celebration in Ukraine). за підтримку жінок у комп’ютерних науках факультет отримав навіть спеціальну відзнаку від ACM (найбільшої у світі спільноти фахівців із комп’ютерних наук та інформаційних технологій).
Дуже актуальній на сьогодні тематиці комп’ютерного зору був присвячений хакатон, який відбувся в Одесі влітку, а нещодавно у рамках ІТ-фестивалю Tetrix на факультеті відбувся Business Intelligence Hackathon.
Такими подіями наш Університет стверджує себе як учасник взаємодії між працедавцями й потенційними кадрами, а також центр зародження новітніх ідей та проектів.