Центр комунікацій

У рамках другого етапу проєкту «Твоя держава чекає на тебе» студенти КНУ 28 лютого 2020 року поспілкувалися з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм.
Зустріч відкрив ректор Університету Леонід Губерський, привітавши очільника Міністерства – випускника економічного факультету КНУ. «Проєкт «Твоя держава чекає на тебе» надзвичайно актуальний, адже наші випускники долучають своїх молодших колег – наших студентів!» – акцентував ректор.
Звертаючись до молоді, Владислав Криклій наголосив на важливості вищої освіти: «Університет – потужний старт для вашої подальшої кар’єри». Пан Міністр зазначив, що сьогодні державна служба поставлена перед новими викликами, новими форматами – це відкритість та комунікація. А ще їй катастрофічно бракує людей, які хочуть бути першими, кращими, активними.
Владислав Криклій дав кілька порад тим, хто хоче спробувати себе у державному секторі.
На завершення свого виступу пан Владислав наголосив, що Міністерство інфраструктури України потребує сили молоді, яка «має фахові знання і в якої горять очі».
Радниця Прем’єр-міністра України з кадрових питань Світлана Котляревська зауважила, що на провідних сайтах пошуку роботи (Work.ua, Joomlа, rabota.ua) розміщено 1.5 тис. вакансій державної служби. Серед них 400 таких, на які можуть претендувати випускники університетів, що мають повну вищу освіту. Для тих, хто ще навчається, планується програма стажування.
Спеціально для студентів КНУ пані Світлана дала поштову адресу її особистої команди letsrock.kabmin@gmail.com, куди можна відправляти своє резюме з розповіддю про те, де ви бачите себе на держслужбі, в темі листа зазначивши, що ви «були на зустрічі у КНУ».
Закінчила свій виступ пані радниця словами: «На державній службі вас не чекає легка робота, але вас чекає усвідомлення, що ви змінюєте свою країну!»
Студенти жваво долучилися до обговорення можливостей роботи в державному секторі.
Відповідно до задуму розробників проєкту «Твоя держава чекає на тебе», популяризація державної служби в КНУ проходитиме в декілька етапів і охоплюватиме низку заходів. Наступний етап – відбір претендентів.