315084696На території першого в Україні інноваційного парку Unit city пройшов Demo Day академічного бізнес-інкубатора YЕР, що об’єднує чотири провідних університети України – КНУ імені Тараса Шевченка, КНЕУ, НАУ, ДонНТУ.

Наш Університет у цьому проекті представлено організаційними потужностями Наукового парку «Київський університет імені Тараса Шевченка» та інфраструктурно-локаційними можливостями Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича, де відбувалася низка заходів у рамках реалізації завдань Центру розвитку інноваційного підприємництва «California in Ukraine».
Упродовж 9 тижнів команди-учасники відвідували цікаві лекції, практичні воркшопи, отримували постійну підтримку менторів, перевіряли гіпотези, вдосконалювали свої «продукти». На Demo Day у всіх була чудова можливість прослухати пітчі та потрапити у демо-зону, аби познайомитися з проектами резидентів ближче.
КНУ презентував п’ять неймовірних команд із різних факультетів: історичного, філологічного, комп’ютерних наук та кібернертики, факультету інформаційних технологій.
Проект «BrAInza» допомагає вирішувати проблему з пошуком документів на комп’ютері.
Проект «Lingua Spirit» проводить онлайн-курси з корейської мови, за допомогою яких можна вивчити мову не виходячи з дому.
Проект «Night Stories» – для тих, хто втомився від нудних екскурсій, кому не вистачає театралізованості, без якої не зрозумієш історію. Під час інтерактивних екскурсій до найцікавіших куточків Києва можна відчути себе справжнім учасником історичних подій.
Проект «Type&Hide» – це новий месенджер, що вміє приховувати повідомлення від сторонніх очей. Як пояснив засновник проекту, третьокурсник факультету інформаційних технологій Андрій Анісімов,  для виконання такої незвичної функції в додатку передбачили спеціальну клавішу. За її активації повідомлення маскуються й стають нечитабельними: букви перетворюються на чорні цятки, а медіафайли змінюються на шаблонні зображення. Стартап «Type&Hide» отримав можливість безкоштовно взяти участь у Міжнародному Форумі «Innovation Market».
Соціальний проект ISEE допомагає людям із вадами зору орієнтуватися в просторі. Стартап отримав супровід та акселерацію від партнера JSCapital. Над проектом працювала команда координаторів трьох факультетів: географічного, механіко-математичного та факультету інформаційних технологій.
Команди-стартапи та індивідуальні учасники показали високий рівень підготовки і неабиякий розвиток упродовж інкубаційної програми УЕР.