дітиНайкращі юні біологи країни представляють Україну на змаганнях міжнародного рівня. Переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології запрошують на відбірково-тренувальні збори, які вже багато років проходять в ННЦ «Інститут біології та медицини». Науковим керівником команди, що представляє Україну на Міжнародній олімпіаді, вже 15 років поспіль є заступник директора Інституту Наталія Скрипник.
За активної участі студентів КНУ п’ятий рік проходить Всеукраїнська волонтерська акція «Біологія – наука майбутнього», де школярам розповідають не лише про біологію як науку, а й про Університет і навчальні можливості для студентів.
На Всеукраїнській біологічній школі «Від теорії до практики один крок» (цьогоріч пройшла вдев’яте) школярам допомагають підняти рівень теоретичної та практичної підготовки з різних біологічних напрямків.
– Хочеш мати найкращих студентів – маєш працювати в профорієнтаційній сфері одночасно за декількома напрямками, – переконана Наталія Скрипник. – Важливо не лише показати привабливість своєї спеціальності, а й надати можливість самореалізації, ефективно та якісно проводити відбір.