мехМАТЦентр комунікацій

У справжньому Голлівуді опинилися гості й учасники Дня механіко-математичного факультету КНУ з нагоди 78-ї річниці. Тематична вечірка запам’ятається оформленими в голлівудському стилі фотозонами, червоною доріжкою в холі й концертними номерами. Усе це дійство проходило під гаслом «Мехмат – це круто!», яке, за словами заступника декана Оксани Безущак, обрали самі студенти.
Урочистості з нагоди святкування річниці механіко-математичного факультету тривали впродовж кількох днів. У перший день відбулася прес-конференція викладачів, де студенти виступали екзаменаторами і ставили педагогам каверзні питання. Панувала тепла атмосфера, було море сміху і кумедні відповіді.
Концертна програма свята була насиченою: танцювальні виступи, пісенні й жартівливі номери, благодійний ярмарок зі смаколиками, перегляд улюблених кінострічок, тематичні конкурси, змагання на кращий костюм і різноманітні активності в соцмережах. Гості факультету мали нагоду завоювати свій персональний «Оскар» за костюмований образ, створений за мотивами якогось із голлівудських фільмів; за найбільше число уподобань у соцмережах, зібраних під світлиною зі святкової фотозони; за активну особисту участь у святкуванні факультетської річниці.
На свято механіко-математичного факультету завітали не лише нинішні студенти й співробітники, а й випускники минулих років, які завжди зберігають теплі спогади про часи свого студентства.