ВІКНУУ Військовому інституті з 24.03.14 по 30.05.14 проводиться конкурсний відбір серед студентів факультетів (інститутів) КНУ та студентів інших вишів, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу за контрактом.

За словами начальника факультету військової підготовки ВІКНУ полковника Віктора Добровольського,  професія військового сьогодні набуває особливого значення, тому й ставлення до неї в суспільстві, серед студентської молоді зовсім не таке, як було ще вчора.

– У ВІКНУ створено всі умови для успішного проведення вступних випробувань та навчання студентів, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу, – зазначив полковник Віктор Добровольський. – Конкурсний відбір уже розпочався. Він передбачає: оцінку рівня успішності навчання студентів, засвоєння ними програми допризовної підготовки, фізичної підготовки та психологічне обстеження. Правила прийому студентів для підготовки за програмою офіцерів запасу розміщені на сайті Військового інституту, всі охочі мають можливість з ними ознайомитися. Запрошуємо до ВІКНУ майбутніх захисників Вітчизни, тих, кому не байдужа доля нашої країни!