хіміки на 6Злата БАССАРАБ,
хімічний факультет

У рамках проекту кураторства кафедри іноземних мов фізико-хімічних факультетів студенти першого курсу хімічного факультету мали чудову можливість відвідати Ботанічний сад імені О. Фоміна.
За ініціативи завідувача кафедри Валентина Давидова було створено групу викладачів, які заохочують студентів до ознайомлення з історичними пам’ятками столиці. Екскурсії для всіх охочих першокурсників проходять в декілька етапів. Першим із них став похід до відкритої частини Ботанічного саду та до музею історії Університету. Студенти насолоджувалися красою квітучих рододендронів, конвалій, і, звичайно, магнолій, яких тут понад 40 видів. Екскурсію цією частиною саду провів Валентин Іванович, спочатку розповівши про історію Університету святого Володимира, хімічного факультету, Бібіковський бульвар та університетські клініки. Кожному з учасників групи було доручено розповісти про певний вид рослин, які ростуть у саду, англійською мовою. Таким чином наші студенти збагатили свої знання з біології, водночас розширивши свій словниковий запас англійської мови.
Згодом за сприяння адміністрації хімічного факультету була організована безкоштовна екскурсія до наукової частини Ботанічного саду. Студенти побували в оранжерейному комплексі тропічних та субтропічних рослин. Тут площу у понад 1 тис. квадратних метрів займають близько 4-х тисяч неймовірних рослин, деяким з них уже понад 100 років. Одна з таких довгожителів – завезена свого часу з Австралії 30-метрова пальма Лівінгстона, яка підпирає скляний кліматрон.
А після завершення сесії на студентів чекатиме оглядова екскурсія містом.