KNU_5317Відбулося лютневе засідання Вченої ради нашого університету, на якому розглянуто низку питань.

I. Ректор університету академік Л.В.Губерський вручив відзнаку Вченої ради університету  директорові Інституту післядипломної освіти В.М.Пересєкіну, а також атестати професора науковцям КНУ та привітав їх.

II.I. Члени Вченої ради розглянули питання про присвоєння вчених звань і ухвалили відповідне рішення.

III.I. З науковою доповіддю «Космічна місія «Розетта» до ядра комети Чурюмова-Герасименко: 10 років польоту» виступив головний науковий співробітник Астрономічної обсерваторії К.І.Чурюмов.

III.II. Про зміни в плані роботи Вченої ради на 2013-2014 навчальний рік доповів перший проректор університету О.К.Закусило.

III.III. Члени Вченої ради заслухали та обговорили доповідь проректора з науково-педагогічної роботи І.О. Лютого про основні фінансово-економічні показники діяльності університету в 2013році.Прийнято рішення схвалити фінансово-економічну діяльність університету в 2013 році.

III.IV. З інформацією про роботу Постійної бюджетно-фінансової комісії виступив голова Постійної комісії Вченої ради В.Д.Базилевич. Члени Вченої ради схвалили роботу комісії.

III.V. Про перейменування радіофізичного факультету доповіла голова Постійної комісії Вченої ради з питань організації навчального процесу Л.І.Остапченко. Вчена рада підтримала пропозицію Вченої ради радіофізичного факультету щодо перейменування назви на  «факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем».

IV. Вчена рада розглянула питання щодо рекомендації кандидатур на здобуття:

- премії імені Тараса Шевченка КНУ імені Тараса Шевченка;

- премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок;

- стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених у 2014 році.

Члени Вченої ради також ухвалили низку поточних питань.

Детальніше про роботу Вченої ради університету див. http://senate.univ.kiev.ua