Команда Українського фізико-математичного ліцею  успішно виступила на ХХІІ Всеукраїнській комплексній олімпіаді з математики, фізики та інформатики “Турнір Чемпіонів”, який відбувся у Вінниці.

Перемогли в особистому заліку Юлія Здановська (І місце з інформатики, І місце з математики, І місце в комплексному заліку (фізика, математика, інформатика), Олександра Брагинець (І місце з фізики), Євген Казьмін (ІІ місце з інформатики), Аліна Ян (ІІІ місце з математики). Вітаємо команду УФМЛ старшої ліги з перемогою (І місце) в командній олімпіаді з інформатики (формат АСМ), ІІІ місцем у командному заліку з інформатики, ІІІ місцем у комплексному заліку (фізика, математика, інформатика)!
Олімпіада відбувалася як багатоборство: кожний учасник виконував завдання з математики, фізики та інформатики. При цьому, якщо бодай з одного предмета учасник набрав нуль балів, загальний результат виступу анулювався. Надзвичайно високий рівень олімпіади забезпечується складом учасників, адже всі вони – переможці  ІІІ та V етапів Всеукраїнських олімпіад, хоч би з одного предмета багатоборства. Недарма олімпіада має назву — Турнір Чемпіонів.
Наш кор.