DSC_6132Прес-центр Інституту
філології

Інтернаціоналізація освіти – один із визначних напрямів розвитку освіти та науки у світі. Вона сприяє формуванню конкурентоспроможного випускника на глобальному ринку праці, міжмовній комунікації та розбудові освітніх і наукових світових студій. Це можливо за умови створення спільних напрацювань викладачів і студентів різних університетів.
Спільний рух до нових поступів у сфері освіти та науки продемонструвала II Міжнародна конференція для іноземних студентів «Україна очима іноземців», яка відбулася 16 квітня у стінах Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка. Наукове зібрання згуртувало 8 університетів України, 56 доповідачів, студентів із понад 20 країн. Символічно, що конференція відбулася у Шевченковому університеті, для якого питання співпраці з іноземними громадянами є одним зі стратегічних напрямків розвитку.
Конференція сприяє формуванню позитивного іміджу КНУ та України в цілому, відзначила у своєму вітальному слові завідувач підготовчого відділення КНУ Галина Усатенко. Після пленарної частини робота тривала у форматі секційних засідань, на яких свої доповіді-презентації виголосили понад 50 іноземних студентів.