У нашому університеті відбувся українсько-німецький форум «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики». Організатори форуму – Міністерство освіти і науки України та Федеральне міністерство освіти й наукових досліджень Німеччини.
Мета Форуму – налагодження тісного співробітництва між МОН України та Федеральним міністерством освіти й наукових досліджень Німеччини (BMBF), Спілкою ректорів України та GRC (German Rector’s Conference), між вищими навчальними закладами України та університетами Німеччини в сфері освітніх програм, наукових досліджень та інновацій в університетах, налагодження академічної мобільності студентів, викладачів, науковців.
Німецький форумНа пленарному засіданні виступили міністр освіти і науки України С. М. Квіт, заступник міністра освіти і науки М. В. Стріха, ректор КНУ академік Л. В. Губерський, директор відділу співраці з країнами Східної Європи Федерального міністерства освіти й наукових досліджень Німеччини М. Шліхт. Після пленарного засідання робота проходила в секціях. Учасники Форуму обговорили  питання забезпечення якості освіти, інтернаціоналізації вищої освіти та успішні моделі комерціалізації наукових досліджень у вишах.
За результатами заходу будуть створені робочі групи за відповідними напрямами, аби надалі підтримувати контакти та розвивати співпрацю.

Марина Герлига, прес-центр