Проєкт «Університет рівних можливостей» започатковано за ініціативи Студпарламенту та Інноваційного центру КНУ. Його головна мета – створення в Університеті безбар’єрного середовища для отримання освітніх послуг здобувачами освіти з особливими потребами.
Нещодавно у Головному навчальному корпусі КНУ у зручному місці змонтовано просторий безшумний ліфт, до якого зручно в’їхати на візку, створено інші зручності, що їх уже позитивно оцінили відвідувачі з обмеженими можливостями.
Ректор Леонід Губерський розповів і про інші заплановані роботи в університеті для покращення умов для цієї категорії наших громадян.
Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк зазначив, що в Україні 47 тисяч дітей із особливими освітніми потребами і необхідно постійно дбати про покращення умов їхнього життя і навчання, проводити щоденно велику роботу, аби наблизити інклюзивну освіту до європейського рівня. «Університет є добрим прикладом для наслідування іншими закладами вищої освіти України і підтримки впровадження інклюзивної освіти у вишах та нормалізації інвалідності задля побудови громадянського суспільства», – сказав він.