судЛекції від практиків, представників знаних міжнародних установ – особлива фішка нашого університету. Дізнатися зсередини і з перших уст про особливості роботи міжнародних судових установ, органів та організацій, їхні завдання та функції могли майбутні фахівці-міжнародники, коли до Інституту міжнародних відносин завітала Юлія Нузбан, співробітниця Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду (м. Гаага, Нідерланди) з лекцією на тему “The Work and Role of the Office of the Prosecutor of the International Criminal Court” («Робота і роль Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду»).
Виступаючи перед студентами, Юлія Нузбан говорила про природу та особливості діяльності Міжнародного кримінального суду, роботу його різних структурних підрозділів. Численні запитання студентів стосувалися, зокрема, кар’єрних можливостей українських випускників у міжнародних організаціях та міжнародних судових органах.
– Такі лекції від співробітників міжнародних судових установ та міжнародних організацій дозволяють усвідомити, що ми, українські фахівці, маємо всі можливості для працевлаштування в міжнародних судових установах та міжнародних організаціях – для цього варто наполегливо навчатися і працювати, – наголосив доцент кафедри міжнародного права, координатор з наукової роботи ІМВ Антон Кориневич.
Як відзначила студентка ІМВ Зоряна Матіяш, такий захід важливий для ознайомлення з діяльністю міжнародних організацій та міжнародних судових органів, професійної орієнтації, а також розуміння своїх кар’єрних перспектив.