поліція-6Центр комунікацій

Усі ми – учасники дорожнього руху. Від нашої обачності, уважності та суворого дотримання Правил його безпеки залежить наше життя. Саме тому таку величезну увагу завжди приділяють пропагуванню правил безпеки на дорогах.
Всеукраїнський флешмоб із безпеки дорожнього руху, який прокотився обласними центрами України навесні, символічно завершився у Зеленому корпусі нашого університету – парку імені Тараса Шевченка. Тут за підтримки КНУ фінішувала кількамісячна тематична естафета, організована Національною поліцією України.
У заході взяли участь велопатруль поліції Києва, дитячий хореографічний ансамбль «Юність»,  ансамбль барабанщиць Національної академії внутрішніх справ України, а учні київської школи № 190 виконали запальний танок юних інспекторів руху.
Головні гасла флешмобу: «Увага на дорозі – безпека життя!» та «Україна – за безпеку дорожнього руху!».
Разом із представниками Національної поліції до учасників заходу звернувся проректор КНУ В’ячеслав Шамрай, який наголосив на тому, що Університет радий співпраці з Національною поліцією у такій важливій для країни справі, як безпека дорожнього руху.