DSC_0444-1024x680У Варшавському університеті відбулася зустріч ректорів ВНЗ України та Польщі.

Як відомо, наші країни впродовж багатьох років мають тісні політичні, економічні та гуманітарні зв’язки, зокрема і в освітній сфері. Понад 120 українських університетів співпрацюють з університетами Польщі. Ця співпраця охоплює переважно такі форми співробітництва, як обмін студентами, аспірантами, професорами, участь у європейських і міжнародних проектах, наукових дослідженнях, конференціях, подвійне дипломування тощо.

Конференцію ректорів академічних шкіл Польщі представляв Президент KRASP, ректор Сілезького університету, професор Веслав Баниш.

Виступаючи на зустрічі, Президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, академік Л.В.Губерський висловив керівництву республіки Польща, університетським колегам, усьому польському народові вдячність за солідарність і підтримку Україні.
Л.В.Губерський зазначив, що українські науковці високо цінують досвід і авторитет польських університетів на Європейському просторі вищої освіти, бо саме вони виступають ініціаторами й координаторами багатьох міжнародних проектів.
На зустрічі предметно обговорювалися питання поглиблення співпраці в гуманітарній сфері, реалізації спільних інноваційних проектів, зближення наших народів у Єдиному Європейському просторі.

Під час зустрічі було урочисто підписано Угоду про співробітництво між Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі та Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України.