У жовтні минулого року в нашому університеті відбулося велике спортивне свято: відкриття щойно спорудженого стадіону!

Розташований на території університетського містечка на проспекті Глушкова, стадіон Навчально-спортивного комплексу розрахований на 2100 місць. Футбольне поле й бігові доріжки мають найсучасніше покриття.
Під звуки гімну над стадіоном замайорів прапор України.

Перерізавши червону стрічку, ректор університету академік Леонід Губерський привітав присутніх зі святом. Леонід Васильович розповів, що про цей стадіон мріяло не одне покоління студентів, серед яких і він сам, коли ще в студентські часи «ганяв на цьому місці з друзями м’яча». Ректор розповів, як велося будівництво, а також відзначив, що стадіон споруджено повністю коштом університету. Він висловив сподівання, що стадіон ніколи не буде порожнім.

DSC_0294Перший матч на футбольному полі новозведеного стадіону провели збірні команди викладачів і студентів університету. Перший удар по м’ячу зробив ректор, відпасувавши з центру поля команді студентів. Кожна з команд мала власну вболівальницьку підтримку. Основний час завершився дружньою нічиєю 2-2, після чого команда студентів виборола перемогу в серії пенальті з рахунком 4-6.

Бігові доріжки та футбольне поле нового стадіону чекають на Вас!

Прес-центр