1714503916 жовтня в нашому університеті відбулося велике спортивне свято: відкрито щойно споруджений стадіон!

Розташований на території університетського містечка на проспекті Глушкова, стадіон Навчально-спортивного комплексу розрахований на 2100 місць. Футбольне поле й бігові доріжки мають найсучасніше покриття.
Святкування розпочалося виступом оркестру Військового інституту.

DSC_0294Під звуки гімну над стадіоном замайорів прапор України.

Перерізавши червону стрічку, ректор університету академік Леонід Губерський привітав присутніх зі святом. Леонід Васильович розповів, що про цей стадіон мріяло не одне покоління студентів, серед яких і він сам, коли ще в студентські часи «ганяв на цьому місці з друзями м’яча». Ректор розповів, як велося будівництво, а також відзначив, що стадіон споруджено повністю коштом університету. Він висловив сподівання, що стадіон ніколи не буде порожнім. Голова Студпарламенту Інна Степанець підтвердила, що протягом останнього тижня втомилася відповідати на запитання студентів, коли вже нарешті можна буде тренуватися на новому стадіоні.

17145405Наших студентів і викладачів поздоровили заступник міністра освіти і науки України Олексій Дніпров, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, голова Первинної профспілкової організації КНУ Володимир Цвих, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту КНУ, дворазова олімпійська чемпіонка Тетяна Кочергіна. А ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко прийшов на свято з подарунком – кошиком футбольних м’ячів.

17145936Понад дві сотні студенток ІМВ та Інституту журналістики виконали показовий номер з танцювальної аеробіки із блакитно-жовтими стрічками.

Перший матч на футбольному полі новозведеного стадіону провели збірні команди викладачів і студентів університету. Перший удар по м’ячу зробив ректор, відпасувавши з центру поля команді студентів. Кожна з команд мала власну вболівальницьку підтримку. Основний час завершився дружньою нічиєю 2-2, після чого команда студентів виборола перемогу в серії пенальті з рахунком 4-6.

Футболісти отримали нагороди. Кращим гравцем серед викладачів став доцент кафедри політології філософського факультету Олег Батрименко, а серед студентів — першокурсник економічного факультету Валентин Сінкевич. Приз глядацьких симпатій виборола викладачка кафедри фізичного виховання та спорту, майстер спорту Оксана Андрющенко.

Бігові доріжки та футбольне поле нового стадіону чекають на Вас!

Прес-центр