УФМЛЗгідно результатів дослідження, проведеного журналом “Фокус” (№ 13, (376), 28.03.2014 р) разом із каналом ICTV (програма «Факти. Інформаційний випуск» від 28 березня 2014 року) Український фізико-математичний ліцей посів друге місце в Україні серед навчальних закладів, які найкраще підготували переможців ІV-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2012-2013 навчальний рік із 10 дисциплін (фізика, математика, хімія, біологія, англійська мова, інформатика, економіка, право, українська мова та література, історія). Окрім зазначених дисциплін наші ліцеїсти  здобули також дипломи з астрономії (2 перших, 2 других та 1 третій дипломи) та інформаційних технологій (1 перший та 1 другий дипломи), що не було враховано при створенні рейтингу.

***

Команда УФМЛ успішно виступила на ХІІІ Київському міжнародному фізико-математичному фестивалі (8 — 11 травня). Учні ліцею вибороли: ІІ місце з математики – Д.Нарцев (9-А); ІІІ місце з математики – В.Вертелецький (9-Г); ІІ місце з фізики (10-ті класи) – А.Мазнєв (10-В); ІІІ місце з фізики (10-ті класи) – В.Вертелецький (9-Г); ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі-грі «Математико» – Ю.Житарюк (10-Г). Учні УФМЛ здобули й командні нагороди: ІІ місце в олімпіаді з фізики (8-9 кл.); ІІ місце в експериментальній олімпіаді з фізики (10 кл.);   ІІІ місце в конкурсі «Математична карусель».

***

Команда УФМЛ успішно виступила на ХХІ комплексній олімпіаді з фізики, математики та інформатики “Турнір Чемпіонів” (травень 2014 року), що проходила на базі фізико-математичної гімназії № 17 (м. Вінниця). В.Вертелецький (9 клас) здобув абсолютні 2-гі місця в індивідуальному заліку з фізики й математики і виборовабсолютне перше місце за сумарною кількістю балів з фізики, математики та інформатики; М.Чорний (11клас) здобув абсолютне перше місце з інформатики в індивідуальному заліку; Д.Нарцев (9 клас) здобув третє місце в індивідуальному заліку з математики. За сумою набраних балів команда УФМЛ посіла третє місце в командному заліку змагань. У окремому виді змагань – командній олімпіаді з інформатики в форматі АСМ – команда ліцею здобула друге місце.

***

Команда УФМЛ перемогла на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків (кінець квітня 2014 року, м. Херсон) і здобула абсолютне перше місце.