мавританіяУ суворих умовах пустелі Сахара, серед піщаних барханів і чорних скель тривало відрядження групи науковців Інституту геології. Нещодавно вони проводили тут пошукові та розвідувальні геологічні роботи на вміст урану за запрошенням фірми, що займається вивченням та освоєнням надр Мавританії. На території  Ісламської республіки Мавританія останнім часом відкрито багаті родовища золота, міді, заліза нерудної сировини тощо.
Це був не перший виїзд наших науковців у ці місця. Раніше вони вже проводили тут пошукові дослідження, результатом яких стало визначення місць підвищеної концентрації урану. На нинішньому етапі взялися до більш детальних пошукових та розвідувальних робіт, відібрали близько тисячі проб, а  кінцевим результатом  має стати підрахунок запасів (або ресурсів) урану  та супутніх компонентів на досліджених ділянках .
Окрім основних робіт ми провели також допоміжну геологічну зйомку території, оскільки детальних геологічних  карт цього району  не існує, а без них неможливо  коректно оцінити перспективи подальших робіт.