dsc_0488Лариса КІТ

Ювілейний тур одного з найрейтинговіших телеканалів країни вже добігав кінця, коли на запрошення студентів КНУ його організатори змінили свої плани. Соціально-освітній проект  #Тіщовражають, присвячений 20-річчю ТСН, спершу охопив 6 міст України (Маріуполь, Суми, Житомир, Херсон, Полтава та Івано-Франківськ).  Київ, і без того багатий на зустрічі з цікавими людьми, не був внесений до його маршруту, але ініціатива студентів КНУ внесла свої корективи. Тож 7 грудня вщент заповнена слухачами Актова зала Червоного корпусу КНУ приймала спікерів проекту Олександра Ткаченка, Марічку Падалко, Наталію Нагорну, Андрія Демчука та Тіну Кароль. Їхні мотивуючі виступи надихали студентів, а студенти (як зізналася Марічка Падалко) «заряджали» їх.

Свобода – головний інстинкт

Майже новорічну історію про створення ТСН розповів генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко. Радив усім не втрачати відчуття спротиву, яке для журналіста є головним інстинктом збереження свободи та гідності. Навіть коли тебе знімають з ефірів чи тиснуть «темниками» – внутрішнє відчуття спротиву рятує твою свободу. Якщо ти переконаний послідовник певних цінностей – з честю вийдеш із будь-якої ситуації. Люди формують своє бачення,  виходячи з власних переконань, а журналісти мають бути лише дзеркалом того, що відбувається.
Якщо тебе навідує думка, чи не переїхати за кордон, постав собі одне коротке запитання – «Ти яку країну любиш?» Саме воно врятувало колись Олександра Ткаченка від наміру покинути батьківщину.

Рецепти успіху

Не кожна дівчина може встигати виховувати трьох дітей і вести кілька телепрограм, але майже кожна хотіла б виглядати, як ведуча ТСН Марічка Падалко! Про величезні виклики своїй кар’єрі і те, як діти можуть підштовхнути до самовдосконалення, розповіла Марічка студентській аудиторії. Особливо  зверталася до дівчат: «Про свою народжену дитину ви ніколи не пошкодуєте», «материнство не може бути не на часі». Так, її наймолодша дитина, яка народилася в період найбільшої сімейної скрути, несподівано принесла родині найбільші статки, бо нею зацікавилися бренди дитячих товарів зі світовим ім’ям.
Навіть стрибнути з парашутом просто, якщо розслабитися і прогнутися – поділилася з аудиторією журналістка ТСН Наталія Нагорна. Але щоб чогось досягти, треба напружитися і багато працювати. Мати мотивацію і відчувати себе потрібними – також необхідні складові успіху. Дуже складно відчути себе потрібним, поки в тебе не з’являться якісь особливі обставини, які доведуть це.
Чимало історій, які вражають, – щасливих і не дуже –  було у житті співачки Тіни Кароль. Але кожна з них надихала творити і бути у чомусь унікальною. Важливо, на думку співачки, здійснювати свої мрії, доводити їх до кінця. Відома нині пісня Тіни Кароль «Україна – це ти» є саме такою мрією.

Про бумеранги позитиву

На Паралімпіаду в Ріо-де-Жанейро фехтувальник Андрій Демчук їхав не фаворитом, та несподівано став переможцем. Сталося це, переконаний чемпіон, завдяки засвоєному ним правилу бумеранга. Щодня, коли він запускає цей бумеранг у світ – своїм ставленням до праці, до людей – Андрій упевнений, що все тобі повернеться, як мінімум, у тому самому об’ємі або й утричі більшому. Тому треба віддавати у світ усе те найкраще, що ти маєш.