Вчена рада КНУНа початку чергового засідання члени Вченої ради ухвалили  звернення до студентів,  аспірантів, курсантів і ад’юнктів, слухачів і докторантів, викладачів та співробітників університету. В ньому Вчена рада університету закликала всю університетську спільноту не піддаватися на провокації, зберігати мир та спокій, виявити громадянську позицію, прийти на вибори та проголосувати за того кандидата на посаду Президента України, якому довіряють. «Обирайте європейське майбутнє та будуйте нову Україну – для себе, для своїх рідних і близьких! Слава Україні!» – так закінчується звернення.

Далі було розглянуто низку питань.

I.Ректор академік Л.В.Губерський вручив відзнаку Вченої ради університету докторові філологічних наук, професорові, завідувачу кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови Інституту філології Т.Р.Кияку, а також атестати професора науковцям КНУ та привітав їх.

II.I. Члени Вченої ради надали рекомендації ряду осіб щодо укладення контрактів на посади після проходження конкурсу.

II.II. Члени Вченої ради розглянули питання про присвоєння вчених звань і ухвалили відповідне рішення.

III.I. З доповіддю «Юридичний факультет: досягнення, проблеми, перспективи розвитку» виступив голова комісії В.В.Копійка. Після тривалих обговорень вирішено схвалити роботу співробітників факультету.

III.II. Про досягнення, проблеми, перспективи розвитку коледжів у структурі університету  доповів голова комісії М.Ф.Городній.

III.III. З інформацією про роботу Постійної комісії Вченої ради з кадрових питань виступив її голова О.К.Закусило. Члени Вченої ради схвалили роботу комісії.

III.V. Голова Постійної комісії Вченої ради Л.І.Остапченко винесла на розгляд Вченої ради питання щодо створення нової кафедри на історичному факультеті. Заслухавши і обговоривши рекомендації Постійної комісії, Вчена рада ухвалила створити кафедру «Історії країн Центральної та Східної Європи» шляхом реорганізації кафедр «Історії Росії» та «Історії слов’ян».