У рамках співпраці Військового інституту та Головного управління Збройних Сил України на базі 197 Центру підготовки сержантського складу Збройних Сил України (смт. Десна) організовано та проведено практичні заняття з сержантським складом. Заняття проводили досвідчені сержанти та прапорщики військової частини, учасники АТО: командир взводу вогневої підготовки Андрій Жабинець та командир взводу тактичної підготовки прапорщик Дмитро Рябов.
Під час занять курсанти відпрацювали правила поводження зі зброєю в умовах ведення бойових дій, переміщення на полі бою в парі і в складі відділення та виконали вправи початкових стрільб із різноманітних видів стрілкової зброї по нерухомим мішеням.
― Від того, як швидко в бою ви навчитеся діяти злагоджено, залежатиме життя та здоров’я ваших побратимів. Війна не пробачає помилок – кожен крок продуманий, кожен постріл – точно в ціль, — резюмував під час занять прапорщик Рябов.
Майбутні офіцери самостійно відпрацьовували кожну вправу по елементах, як то кажуть, розбирали все “до гвинтика”, адже чудово розуміють ціну людського життя. Приємно відзначити, що жінки-військовослужбовці нічим не поступалися своїм колегам і, навіть, у деяких питаннях “дали їм фори”.